środa, 24 lutego 2010

KONKURS BROSZKOWY

Kwiatowa broszka to ponoć obowiązkowy element garderoby w tym sezonie. Postanowiłam obdarować nimi kilka kobietek :). Zastanawiałam się nad wyborem kolorów nagród, ale stwierdziłam, że zwyciężczynie same najlepiej będą wiedziały jakie kolorki im pasują. Tak więc trzy dziewczyny dostaną po broszce w kolorze, który same wybiorą (a wybór jest większy niż tylko ten na zdjęciu poniżej). Losowanie odbędzie się 8 marca, w Dzień Kobiet, w samo południe. Zasady takie jak wszędzie - komentarz pod postem plus aktywny link ze zdjęciem na Waszej stronie. Wpisy do 7 marca, do północy.

3 komentarze:

Madzioza pisze...

Jestem tu pierwszy rz i od razu takie cuda wianki! Śliczne broszki-od dawna marzę o takim filcowym kwiatku do przypięcia! Może się uda więc;)
U mnie banerek będzie na pasku po prawej-zapraszam:
www.zakreconaja.blogspot.com

craft_factory pisze...

Aj, wysłałam Ci wczoraj maila, ale poszedł gdzieś w kosmos ;). Oficjalnie ogłaszam zwyciężczynię konkursu - Madziozę :). Bardzo proszę o maila (olajaqbowska@gmail.com)z wybranym kolorkiem i adresem do wysyłki nagrody :)

viva pisze...

kurczę spóźniłam się a tu takie cuda!
W ogóle piękne tworzysz rzeczy - filc w Twoich rękach nabiera niesamowitego kształtu! Już wpisuje blog do ulubionych i zadamawiam się tu :-)!
pozdrawiam!

Prześlij komentarz