niedziela, 11 listopada 2012

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA :)

Myślicie już o świętach? Co prawda za oknami jeszcze bardzo jesiennie, ale klimat świąteczny da się już wyczuć i w mediach i w sklepach. Śledzę na fejsbuku wiele artystek u których przygotowania do Świąt ruszyły już pełną parą, przez co znów czuję się lekko spóźniona. Ale nadrabiam, pomysły się mnożą i promocje też gotowe :)

Przede wszystkim chciałabym dziś wspomnieć o akcji "W te Święta kupuję rękodzieło". Nie jest to jakaś zorganizowania akcja, tylko zachęta do wspierania lokalnych twórców dla których rękodzieło jest pasją, kupowania prezentów stworzonych z pasją, często w pojedynczych egzemplarzach, z wielką dbałością o każdy szczegół. Masówkom, podróbkom, taniźnie powstałej na fundamentach wyzysku mówimy stanowcze NIE!


Druga sprawa na dziś to ogłoszenie świątecznej promocji w SKLEPIE. Promocja polega na tym, że przy zakupie dowolnej torebki można zamówić sobie dodatek do niej pasujący - chustecznik, notes lub kalendarz - w cenie o 30% niższej. Przykładowy zestaw:


Gorąco zapraszam do korzystania!

W ten sposób dotarliśmy do trzeciego tematu zaplanowanego na ten post, czyli do nowości, którymi się teraz zajmuję. Są nimi notesy/kalendarze. Oto kilka z nich:

Zapraszam do odwiedzenia działu NOTESY I KALENDARZE, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć i poznać szczegóły. Zachęcam do rejestracji - 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów nadal obowiązuje a rabaty łączą się :).

Miłego popołudnia, ja pędzę do maszyny :).

1 komentarze:

Rafal Bednarczyk pisze...

LADNE :)) pamietam takie w kratke rzeczy ..sliczne byly :)))

Prześlij komentarz