środa, 24 października 2012

NOWY SKLEP, PROMOCJE, ROZDAWNICTWO...

Jejku, jejku, blog się wziął i zaniedbał... Postaram się to zmienić, bo po takiej przerwie sama już nie nie wiem co wrzucać. Obiecuję poprawę, będzie bardziej regularnie.
Najważniejsza informacja na dzisiaj: przeniosłam sklep na inną platformę, zapraszam TU. Niestety serwis otwarte24.pl okazał się być zbyt ograniczony nawet jak dla moich niezbyt wygórowanych wymagań. Teraz jest o niebo lepiej i to nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla moich drogich klientek :). Nie będę zgłębiać szczegółów technicznych, bo to nuuudyyy, powiem tylko o tym co najważniejsze.
Po pierwsze: w sklepie można robić zakupy bez rejestracji (czyli nie zakładając konta klienta). Wiem, że dla niektórych tak wygodniej i to szanuję, ale... "Ale" w tym przypadku wiele zmienia ;). Założenie konta daje wiele korzyści. Każdy zarejestrowany klient otrzymuje 5% rabatu na cały asortyment sklepu. To nie jest czasowa promocja, w ten sposób chcę uhonorować klientów, którzy poświęcą tę minutkę na rejestrację. Oczywiście konto klienta daje takie bonusy jak możliwość przeglądania historii zamówień itp narzędzia. Warto też zapisać się do newslettera. U mnie większość tworów to pojedyncze egzemplarze, dzięki newsletterowi nic nie przegapicie ;).
Po drugie: do niedzieli trwa PROMOCJA. Co dziesiąty klient, który założy w sklepie konto otrzyma nie 5, ale 10% rabatu na zakupy. Na stałe. Oprócz tego w poniedziałek spośród wszystkich zarejetrowanych wylosuję nagrodę - chustecznik.
Moi drodzy, idzie pora Świąt, będziecie szukali oryginalnych prezentów. Myślę, że oferta jest interesująca :). Zwłaszcza, że zmieniam odrobinę politykę sprzedaży. Do tej pory priorytetem była sprzedaż poprzez galerie. Teraz w pierwszej kolejności zaopatrywany będzie sklep, czyli sprzedaż bezpośrednia. Nie muszę chyba wspominać jakie oszczędności to dla Was oznacza? A już w połączeniu z promocjami... Istne szaleństwo :). Zapraszam więc do odwiedzenia sklepu i rejestrowania się. Będę również bardzo wdzięczna za rozpowszechnienie tej informacji wśród znajomych i bliskich. W sklepie funkcjonuje takie sprytne narzędzie jakim jest 'lista życzeń', można więc wysłać liścik z konkretnymi wytycznymi do 'Świętego Mikołaja' :).No i jeszcze dla zasady: oto kilka nowych toreb, które oczywiście są dostępne w sklepie. Średniej wielkości torebki typu foldover, czyli z zawijaną górą. Pasek jest regulowany i odpinany, dzięki czemu torebkę można nosić także jako klasyczną kopertówkę. Wszystkie te torby to pojedyncze egzemplarze!

Rita

Debra

Astor

0 komentarze:

Prześlij komentarz